Als er in de gastronomie íets goed samengaat is het wel bier en kaas. Door de veelzijdigheid van beide producten kunnen de smaken nauwkeurig op elkaar afgestemd worden. Daarbij passen de koolzuur en alcohol van bier goed bij het vettige en zoutige van kaas. Derhalve is het niet verwonderlijk dat de Heilooër Bier-/kaasproeverij elke editie een succes is waar veel liefhebbers op afkomen!
Voor de 8e keer wordt de prachtige Heilooër Cultuurkoepel op zondag 24 maart 2024 het decor voor een smaakfestijn van bier en kaas. Tijdens deze middag krijg je door Chevalier de maître du taste de fromage Willem van den Berg van Kaashuis Tromp Heiloo gesorteerde kazen voorgeschoteld, waar Biersommelier Frans Ruiter van De Bierverbinding passende bieren bij heeft uitgezocht. Laat je verrassen door de beleving die de combinaties je bieden en geniet van de smaken en structuren die zich vormen in je mond!
Om 14:00 uur gaan de deuren open en ontvang je een starterscombinatie bij binnenkomst. Ongeveer een half uur later lichten Willem en Frans de eerste drie combinaties toe, die achtereenvolgens bij de bier- en kaasstand afgehaald kunnen worden. Rond 15:45 uur worden de tweede drie combinaties uitgelegd. Daarna is er nog tot 19:00 uur een gezellige nazit, waarbij bieren en/of kazen naar keuze los besteld kunnen worden (niet inbegrepen).
De all-in prijs voor de starter en de zes combinaties is € 42,50 (deur € 45,-).
Let op: dit is een alleen pinnen evenement.
Kaarten zijn tevens bij Kaashuis Tromp in Winkelcentrum ‘t Loo te Heiloo verkrijgbaar.