Een culinaire avond met Frans Ruiter van De Bierverbinding,
Lekkere hapjes combineren met lekker drinken. Maar wat drink ik bij wat? Past bij dit hapje een glas van een bepaald soort bier beter of een glas wijn van juist die ene druif? Beide dranken bevatten heel veel smaakcomponenten en zijn daardoor goede begeleiders van spijzen.
Het meest geschikte bier of wijn bij gerechtjes van cateraar Alexandra Huijgens zoeken is een uitdaging die vinoloog Margret Weijers en biersommelier Frans Ruiter al drie keer zijn aangaan. Bij deze vierde editie kan het publiek het resultaat wederom proeven!
Deze avond krijgt u vier verschillende kleine gerechtjes geserveerd tezamen met zowel een proefglas wijn als een proefglas bier. U krijgt van elk gerechtje twee stuks, zodat u deze bij elke drank apart kunt proeven. Welke drank vindt u beter bij het hapje passen? Wij wensen ten eerste dat u een gezellige en smakelijke avond heeft, maar zijn toch ook wel een beetje benieuwd naar uw mening.
Bij de eerste editie werden de combinaties met bier het meest gewaardeerd, bij de tweede en derde editie was het de wijn die de proevers het beste vond samengaan. Wat wordt de uitslag van de komende avond?